Якому різновиду мистецтва Ви надаєте перевагу?

Art in Life – про нас та нашу творчість

Про нас

Для творчої людини мистецтво - це життя. Створюючи мистецькі твори автор вкладає свої почуття і душу, тим самим робить буденний світ яскравішим, барвистим і красивішим, що приносить радість і задоволення оточуючим.

Хтось скаже, що саме життя - це і є мистецтво і буде цілком правий. Жити означає творити і діяти. В сучасному світі мистецтво активно співіснує з особистістю навіть в повсякденному житті, навіть якщо людина не сприймає певні моменти свого оточення як мистецтво. Адже сьогодення змушує людей бути активними, комунікабельними, спритними і гнучкими, уміти використовувати моменти, створювати і підкорювати обставини, врешті решт творчо підходити до вирішення проблеми, щоб не заблукати в рутині сучасності, щоб зрештою жити.

Тому мистецтво посідає важливе місце у нашому житті. Воно робить його цікавим, а світ прекраснішим.

Отож невипадково наша мистецька студія  носить назву «Art in Life» - мистецтво в житті. Наша мета – показати найкращі витвори мистецтва, що створюють наші автори, поділитися своїми ідеями та натхненням для того, щоб внести в наше буденне життя позитивні емоції, новизну, красу, вишуканість і основне - неповторність.